Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dochodzenie należności

Problem nieterminowych płatności dotyczy coraz większej liczby przedsiębiorców. Zatory płatnicze utrudniają realizowanie zaplanowanych inwestycji, uniemożliwiają racjonalne gospodarowanie zasobami przedsiębiorstwa oraz mogą powodować nawarstwiające się opóźnienia w realizacji płatności, negatywnie oddziałujące na wizerunek rzetelnego kontrahenta. Wiele przedsiębiorstw jest bezsilnych przy próbach odzyskiwania należności. Wybór dobrej strategii działania oraz umiejętne zastosowanie środków dopuszczonych przez prawo często potrafi przynieść zaskakujące efekty. Dobry adwokat powinien doradzić podjęcie skutecznych rozwiązań i doprowadzić do szybkiego odzyskania należności.

Kancelaria prawna szybko i skutecznie odzyskuje zaległe płatności. Zajmujemy się obsługą postępowania windykacyjnego od strony prawnej, reprezentujemy przedsiębiorcę przed sądami, a także wykorzystujemy wszystkie legalne możliwości odzyskania długu. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością prowadzonych działań. Naszym klientom służymy również doradztwem, jak uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Nie stronimy od spraw trudnych i skomplikowanych.

Prowadzone przez nas postępowanie windykacyjne obejmuje trzy etapy. Kancelaria adwokacka rozpoczyna działania próbując w drodze negocjacji nakłonić dłużnika do uregulowania płatności. W sytuacjach, gdy nie przyniesie to rezultatu kierujemy sprawę do sądu, a po otrzymaniu wyroku i tytułu egzekucyjnego przekazujemy ją do komornika. Na bieżąco monitorujemy przebieg windykacji.

Współpracujemy z wieloma kancelariami komorniczymi w całym kraju. Głównym terenem naszego działania jest Wrocław. Podejmujemy się także windykacji w całej Polsce oraz poza jej granicami.

 

 

Szybki kontakt

Kancelaria Adwokacka Jerzy Chojka
   ul. Świebodzka 2A lok. 1, 50-046 Wrocław
   71 759 13 58
   504 079 257
   kancelaria@adwokatchojka.pl