Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prawo gospodarcze i kontraktów

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej lub zarządzanie spółką wymaga znajomości prawa gospodarczego i administracyjnego. Poruszanie się w gąszczu ciągle nowelizowanych przepisów nie jest łatwe i mimo dobrej woli może narazić przedsiębiorców na poważne konsekwencje prawne i finansowe. Zapewnienie firmie stałej obsługi prawnej i doradztwa daje przewagę nad konkurencją i pewność w podejmowaniu decyzji, która pozwala bezproblemowo realizować ustalone cele, a nadto daje podstawę do stabilnego rozwoju.

Prawo gospodarcze to bardzo szeroka dziedzina prawa, która w codziennym prowadzeniu biznesu przenika się z wieloma innymi regulacjami, w szczególności z prawem cywilnym.

Wrocław jest miastem rozwijającym się w bardzo szybkim tempie. Równolegle rośnie konukurencja we wszelkich branżach oraz wymagania klientów, którzy są coraz bardziej świadomi swoich praw. Obsługa prawna firmy jest na dzień dzisiejszy jednym z podstawowych fialrów bezpieczeństwa działalności w każdym sektorze rynku.

Wieloletnie doświadczenia w świadczeniu obsługi prawnej firm we Wrocławiu i nie tylko, szereg sukcesów w zakresie rozwiązywania często skomplikowanych problemów stanowią fundament oferty kancelarii w tym zakresie.

Od 11 lat doradzam firmom z różnych branż i prowadzę ich obsługę prawną w zakresie przygotowywania i opiniowania umów oraz ich wykonania, zakupu i sprzedaży nieruchomości, prowadzenia negocjacji i szkoleń, spraw pracowniczych oraz wszelkich innych kwestii wymagających biegłej znajomości prawa. O poziomie świadczonych usług świadczą nie tylko referencje zadowolonych klientów, ale także ilość pozytywnie zakończonych spraw i rozwiązanych problemów.

Oferta obsługi prawnej skierowana jest do małych i średnich firm i spółek z Wrocławia i całej Polski. Wdrożony nowoczesny system zarządzania kancelarią umożliwia Klientom bieżące śledzenie wszelkich działań podejmowanych w ich sprawach. 

W ramach świadczonej pomocy prawnej dla przedsiębiorców oferujemy szeroki zakres usług, w szczególności:

  • doradztwo i pomoc w wyborze najlepszej formy prawnej prowadzenia firmy,
  • zakładanie i rejestrację spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym,
  • stałą obsługę prawną w oparciu o jasne metody rozliczeń według potrzeb klienta (ryczałt, rozliczenie godzinowe),
  • negocjacje z kontrahentami,
  • prowadzenia spraw sądowych i administracyjnych - reprezentacja przed sądem,
  • odzyskiwanie wierzytelności - windykacja należności,
  • sporządzanie regulaminów.

Doradztwo prawne dla firm i spółek obejmuje prawo gospodarcze, prawo spółek, prawo administracyjne i cywilne.

Kancelaria Adwokacka Jerzy Chojka. Obsługa prawna firm Wrocław.

Szybki kontakt

Kancelaria Adwokacka Jerzy Chojka
   ul. Świebodzka 2A lok. 1, 50-046 Wrocław
   71 759 13 58
   504 079 257
   kancelaria@adwokatchojka.pl