Obsługa prawna – abonament dla firm i nie tylko
Abonament prawny, czyli stała obsługa prawna firm to usługa dobrze znana przedsiębiorcom. Stała współpraca z kancelarią prawną zapewnia dostęp do prawników specjalizujących się w różnych gałęziach prawa. To nieocenione wsparcie podczas podejmowania decyzji biznesowych i jednocześnie sposób na ograniczenie ryzyka, jakie jest wpisane w prowadzenie działalności gospodarczej. Jednak abonament prawny jest dostępny nie tylko dla firm – z tej usługi mogą skorzystać również osoby prywatne, czyli takie, które nie są przedsiębiorcami.
Obsługa prawa klientów indywidualnych w formie abonamentu nie różni się od usługi skierowanej do firm – klient wykupuje pakiet, w ramach którego każdego miesiąca otrzymuje pewną pulę godzin konsultacji z prawnikiem do wykorzystania. Abonament prawny dla osób prywatnych jest przy tym bardzo wygodny. Gdy zaistnieje potrzeba skonsultowania się z prawnikiem, nie trzeba szukać specjalisty. Jednocześnie współpraca z kancelarią zatrudniającą prawników o różnych specjalizacjach pozwala poznać opinię eksperta.
Przystępny abonament prawny o szerokim zakresie usług
Prawo handlowe, windykacja, prawo karne skarbowe czy prawo pracy – to przykładowe dziedziny prawa, które najczęściej interesują przedsiębiorców. W przypadku klientów indywidualnych porady udzielane przez prawników zazwyczaj dotyczą innych gałęzi prawa. Abonament prawny pozwala uzyskać odpowiedzi w sprawach z zakresu m.in. prawa cywilnego. Wybór prawnika z naszej Kancelarii ma wiele zalet:
- pomaga on konsumentom dochodzić ich praw przed sprzedawcami;
- analizuje postanowienia umowy, którą osoba prywatna planuje zawrzeć – w ten sposób z projektu umowy można wyeliminować niekorzystne zapisy;
- udziela odpowiedzi na pytania dotyczące testamentów i spadków;
- przygotowuje projekty różnych pism – przykładowo kierowanych do ubezpieczyciela z żądaniem wypłaty odszkodowania z posiadanej polisy;
- odpowiada na pytania dotyczące ochrony dóbr osobistych.
Obsługa prawna oferowana w ramach abonamentu zapewnia dostęp do porad prawnych również z innych obszarów prawa. Osoby prywatne często chcą skonsultować się w delikatnych sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Jako przykłady wymienić wystarczy: rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, sprawy dotyczące dzieci, alimenty na byłego małżonka czy podział wspólnego majątku.
W Kancelarii Chojka Adwokaci udzielamy również porad prawnych związanych z prawem nieruchomości, prawem pracy i prawem karnym. Z prawnikami z naszej Kancelarii skonsultować można m.in. umowę deweloperską, zasiedzenie nieruchomości i sprawy powiązane z życiem zawodowym. Abonament prawny pozwala także uzyskać poradę prawną z zakresu prawa karnego, do którego należą sprawy związane np. z jazdą po alkoholu.
Wybierz abonament prawny w Kancelarii Chojka Adwokaci
Chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie stałą pomoc prawną? Wybierz abonament prawny oferowany przez Kancelarię Chojka Adwokaci. Doświadczony zespół prawników i wiele specjalizacji – to nasze główne atuty. Korzystając z abonamentu prawnego, zapewniasz sobie stały dostęp do usług naszej Kancelarii i możliwość skorzystania z nich w dowolnym momencie. Porad prawnych udzielamy zarówno w siedzibie naszej Kancelarii, jak i na odległość – telefonicznie i drogą elektroniczną.
W przyszłości planujesz założyć działalność gospodarczą? Kancelaria Chojka Adwokaci proponuje też abonament prawny dla firm. Współpraca z naszą Kancelarią to sposób, aby zapewnić sobie merytoryczne wsparcie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
Jestem bardzo zadowolony z usług, jakie świadczy mecenas Jerzy Chojka. Zgłaszam się po porady od kilku lat i za każdym razem jestem pewien, że mecenas wyczerpuje temat. Rzetelny adwokat i cierpliwy, otwarty człowiek. Polecam z czystym sumieniem.
Skontaktuj się z nami
Możemy pomóc w innej sprawie? Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.
Rozwód kościelny – jak go uzyskać i co warto wiedzieć?
Czy można wziąć rozwód kościelny? Sprawy związane z unieważnieniem małżeństwa kościelnego rozpatrywane są przez sądy kościelne, które działają w każdej diecezji. Proces ten, choć nieco odmienny od rozwodu cywilnego, również rodzi wiele pytań — ile kosztuje rozwód kościelny, w jaki sposób można się o niego ubiegać bądź ile trwa rozwód kościelny w większości przypadków? Koniecznie sprawdź, co warto wiedzieć i w jaki sposób najlepiej przygotować się do rozwodu kościelnego!
Zawieszenie działalności gospodarczej spółki z o.o.
W trakcie prowadzenia działalności gospodarczej mogą się pojawić sytuacje nieprzewidziane, które wymagają elastyczności i szybkich, a przede wszystkim odpowiednich rozwiązań. Gdy spółka napotyka problemy finansowe, organizacyjne czy nawet w przypadku problemów osobistych osoby prowadzącej działalność, korzystnym rozwiązaniem może okazać się czasowe zaprzestanie działalności. Powinieneś zatem wiedzieć, że przy spełnieniu określonych wymogów możesz zawiesić działalność gospodarczą […]