Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Facebook logo
Google plus logo

Problemy małżeńskie i metody ich rozwiązywania

Miło nam poinformować, że dobiegają końca prace związane z powstaniem dwóch serwisów poruszających tematykę problemów małżeńskich i możliwości ich rozwiązywania. Jeden serwis dedykowany jest dla Panów, drugi dla Pań. Zdajemy sobie sprawę, że małżeństwa nie można rozpatrywać jedynie przez pryzmat przepisów prawnych. Istota związku małżeńskiego tkwi przecież we wzajemnych relacjach kobiety i mężczyzny, emocjach, ale także w życiu codziennym.

Staraliśmy się podejść do sprawy nowatorsko i kompleksowo, czego wynikiem jest ścisła współpraca z psychologiem i seksuologiem zarazem, co pozwoliło uzyskać pełniejszy obraz możliwych zagadnień i proponowanych rozwiązań. 

Rozwiązanie problemów małżonków nie zawsze musi prowadzić do rozstania i rozwodu - istnieją alternatywne metody, które mogą pomóc małżonkom uratować związek. Wszystko zależy od chęci, konkretnej sytuacji i problemu, z którym muszą się zmierzyć. Jeśli jednak konflikt nie przybrał wielkiej skali i małżonkowie chcą żyć dalej razem, istnieją duże szanse na naprawienie relacji i szczęśliwe życie w przyszłości. 

Zapraszamy do śledzenia strony. W przyszłym tygodniu serwisy zostaną opublikowane i podamy oficjalnie ich adresy.

Szybki kontakt

Chojka Kancelaria Adwokacka
Ikona telefonu   730 537 716
Ikona koperty   kancelaria(at)adwokatchojka.pl