Jest kwestią bezsporną, iż konsument jest słabszą stroną umowy zawieranej z przedsiębiorcą. Firmy często posługują się gotowymi wzorcami umów, pełnymi trudnych i skomplikowanych sformułowań. Nietrudno wśród nich ukryć niekorzystne dla konsumentów rozwiązania, zwłaszcza jeśli umowa liczy kilkanaście stron i jest pisana małą czcionką. 

Potrzeba ochrony konsumentów jest jednym z priorytetowych zadań Unii Europejskiej. W polskich przepisach na przestrzeni ostatnich lat pojawiło się wiele rozwiązań chroniących prawa konsumentów. Wśród nich szczególną rolę odrywają przepisy chroniące konsumentów dokonujących zakupów na odległość. W ostatnich latach, a szczególnie w okresie pandemii koronawirusa, wzrosła sprzedaż internetowa. Coraz chętniej Polacy robią zakupy bez wychodzenia z domu.

Jeśli podejrzewasz, że zawarłeś niekorzystną dla siebie umowę, obawiasz się niedozwolonych klauzul umownych, chcesz skonsultować się przed podpisaniem umowy – zwróć się do nas. Wiemy, jak daleko sięga ochrona praw konsumentów i jakie działania podjąć, żeby skutecznie bronić Twoich interesów. Chętnie Ci pomożemy, jeśli dasz nam szansę. 

Jeśli oczekujesz stałej pomocy w sprawach konsumenckich i innych, konieczne sprawdź nasz abonament prawny, dzięki któremu zyskasz stałą opiekę adwokata nie tylko w sprawach konsumenckich, ale także w codziennych sprawach cywilnych, rodzinnych i spadkowych. 

Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach sądowych we Wrocławiu od 2011 roku. Zyskaliśmy w tym czasie nieocenione doświadczenie, które dziś procentuje sukcesami. 

Fachowa pomoc w trudnej sprawie. Pan mecenas nie obiecuje gruszek na wierzbie. Realnie i rzetelnie ocenia sytuację i przedstawia możliwe rozwiązania. Sprawa przebiegła po mojej myśli. Dziękuję za pomoc.

Daniel Wójt
Opinia Google | Zobacz wiecej

Skontaktuj się z nami

Możemy pomóc w innej sprawie? Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.