Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcy często są osobami zapracowanymi i zabieganymi. Nie dość, że muszą dbać o codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, to jeszcze na ich barkach spoczywa dbałość o to, by wszystkie formalności zostały dopełnione w terminie. Usługę obsługi prawnej dla firm kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zająć się swoim biznesem, a kwestie prawne oddelegować specjalistom. Oferujemy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorcom w zakresie tworzenia i redagowania umów, negocjacji, dochodzenia należności, spraw pracowniczych oraz innych spraw codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Naszych Klientów traktujemy jak partnerów w biznesie – pracujemy z nimi poznając specyfikę ich działalności i uczymy się. Jesteśmy blisko, aby radzić i pomagać w trudnych sprawach. Większość Klientów uważa, że powierzenie nam obsługi prawnej było trafną decyzją.

Zleciłem tej kancelarii zarejstrowanie spółki i przygotowanie kilku umów potrzebnych do prowadzenia interesów firmy. Byłem zadowolony. Od dwóch miesięcy związany jestem z kancelarią adwokata Chojki umową na stałą obsługę. Poproszono mnie o napisanie opinii, więc polecam z czystym sumieniem.

Tomek Wawrzyniak
Opinia Google | Zobacz wiecej

Skontaktuj się z nami

Możemy pomóc w innej sprawie? Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.
  Oferta obsługi prawnej dla firm

  Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej lub zarządzanie spółką wymaga znajomości prawa gospodarczego i administracyjnego. Poruszanie się w gąszczu ciągle nowelizowanych przepisów nie jest łatwe i mimo dobrej woli może narazić przedsiębiorców na poważne konsekwencje prawne i finansowe. Zapewnienie firmie stałej obsługi prawnej i doradztwa daje przewagę nad konkurencją i pewność w podejmowaniu decyzji, która pozwala bezproblemowo realizować ustalone cele, a nadto daje podstawę do stabilnego rozwoju.

  Prawo gospodarcze to bardzo szeroka dziedzina prawa, która w codziennym prowadzeniu biznesu przenika się z wieloma innymi regulacjami, w szczególności z prawem cywilnym.

  Wrocław jest miastem rozwijającym się w bardzo szybkim tempie. Równolegle rośnie konkurencja we wszelkich branżach oraz wymagania klientów, którzy są coraz bardziej świadomi swoich praw. Obsługa prawna firmy jest na dzień dzisiejszy jednym z podstawowych filarów bezpieczeństwa działalności w każdym sektorze rynku.

  Dlaczego warto powierzyć obsługę prawną firmy właśnie nam?

  Wieloletnie doświadczenia w świadczeniu obsługi prawnej firm we Wrocławiu i nie tylko, szereg sukcesów w zakresie rozwiązywania często skomplikowanych problemów stanowią fundament oferty mojej kancelarii w tym zakresie.

  Od 11 lat doradzam firmom z różnych branż i prowadzę ich obsługę prawną w zakresie przygotowywania i opiniowania umów oraz ich wykonania, zakupu i sprzedaży nieruchomości, prowadzenia negocjacji i szkoleń, spraw pracowniczych oraz wszelkich innych kwestii wymagających biegłej znajomości prawa. O poziomie świadczonych usług świadczą nie tylko referencje zadowolonych klientów, ale także ilość pozytywnie zakończonych spraw i rozwiązanych problemów.

  Jesteśmy elastyczni – przygotujemy umowę obsługi prawnej dla Twojej firmy idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Stosujemy innowacyjny sytem zarządzania sprawami naszych Klientów w ramach umowy. Wysokość opłaty uzależniona jest od ilości godzin pracy prawnika oraz od dziedzin prawa.

  Obsługa prawna dla firm – do kogo kierujemy tę usługę?

  Oferta obsługi prawnej skierowana jest do małych i średnich firm i spółek z Wrocławia i całej Polski. Wdrożony nowoczesny system zarządzania kancelarią umożliwia Klientom bieżące śledzenie wszelkich działań podejmowanych w ich sprawach. 

  Abonament prawny dla firm to gwarancja stałej dostępności prawnika, który ma za zadanie pomagać w bieżącym funkcjonowaniu działalności gospodarczej. Decydując się na abonament prawny dla swojej firmy zyskujesz ponadto lepszą cenę oraz doradztwo prawne na preferencyjnych warunkach. 

  Co obejmuje usługa stałej obsługi prawnej dla firm?

  W ramach świadczonej pomocy prawnej dla przedsiębiorców oferujemy szeroki zakres usług, w szczególności:

  • doradztwo i pomoc w wyborze najlepszej formy prawnej prowadzenia firmy
  • zakładanie i rejestrację spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym
  • stałą obsługę prawną w oparciu o jasne metody rozliczeń według potrzeb Klienta (ryczałt, rozliczenie godzinowe)
  • negocjacje z kontrahentami
  • prowadzenia spraw sądowych i administracyjnych – reprezentacja przed sądem;
  • odzyskiwanie wierzytelności – windykacja należności
  • sporządzanie regulaminów, sporządzanie statutów i umów handlowych

  Obsługa prawna – dlaczego warto mieć takie wsparcie?

  W ramach umowy stałej obsługi prawnej zapewniamy obsługę prawną przez adwokata oraz specjalistów z wybranych dziedzin prawa. Możesz wybrać zarówno wariant bieżącego przekazywania zleceń do kancelarii z rozliczeniem według stawki godzinowej albo też wykupić abonament prawny dla firm, który sprawdzi się zdecydowanie lepiej, jeśli problemy prawne pojawiają się częściej.

  Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub szukasz kancelarii do obsługi prawnej, zadzwoń 71 759 13 58 lub skorzystaj w formularza kontaktowego klikając tutaj.

  obsługa prawna firm

  Jakie obszary prawa obejmuje obsługa prawna dla firm?

  Obsługa prawna firm i spółek obejmuje w szczególności:

  • prawo gospodarcze
  • prawo spółek
  • prawo administracyjne
  • prawo autorskie
  • prawo cywilne

  Jakie czynności podejmowała nasza kancelaria w ramach obsługi prawnej firm dotychczas?

  Obsługujemy przedsiębiorców w różnych sektorów gospodarki. Obsługa prawna firm może mieć charakter doraźny lub stały. Dotychczas dla naszych klientów realizowaliśmy następujące zlecenia:

  • doradzaliśmy w przedmiocie przekształceń spółek i prowadziliśmy sam proces przekształcenia
  • opiniowaliśmy w ramach obsługi prawnej dla firm szereg umów
  • prowadziliśmy spory sądowe związane z dochodzeniem należności, wynikające z różnorakich stosunków umownych;
  • prowadziliśmy postępowania egzekucyjne zmierzające do przymusowego wyegzekwowania różnorakich zobowiązań;
  • opiniowaliśmy i przygotowywaliśmy proces wprowadzenia nowego produktu na rynek polski i europejski – począwszy od opiniowania w zakresie patentów i wzorów przemysłowych, przez szereg innych kwestii prawnych związanych z prawodawstwem krajowym i europejskim,
  • opiniowaliśmy międzynarodowe umowy handlowe
  • prowadziliśmy skomplikowane postępowania egzekucyjne z nieruchomości we Wrocławiu;
  • dla firm sektora reklamy internetowej przygotowywaliśmy umowy na pozycjonowanie stron internetowych oraz inne usługi
  • przygotowywaliśmy różne umowy, w tym w szczególności specyficzne umowy o świadczenie usług, umowy sprzedaży przedsiębiorstwa, umowy spółek, umowy najmu i dzierżawy, umowy pożyczek, umowy przewłaszczenia na zabezpieczenie, umowy o roboty budowlane
  • prowadziliśmy negocjacje zmierzające do ugodowego rozwiązania sporów między przedsiębiorcami, powstałych na tle wykonywania umów
  • przygotowywaliśmy i obsługiwaliśmy proces założenia i rejestracji różnego rodzaju spółek, począwszy od przygotowania umowy spółki do czasu rozpoczęcia jej działalności – obsługa prawna spółek Wrocław
  • w ramach stałej obsługi prawnej dla firm handlowych we Wrocławiu kompleksowo prowadzimy proces dochodzenia należności począwszy od postępowania polubownego, poprzez procedury sądowe i egzekucyjne
  • obsługiwaliśmy podmioty gospodarcze w zakresie restrukturyzacji ich zobowiązań i postępowań negocjacyjnych, zmierzających do redukcji zobowiązań

  Profesjonalna pomoc prawna to klucz do sukcesu wszystkich firm

  Profesjonalna pomoc prawna jest niezbędna przy prowadzeniu firmy. Niezależnie od charakteru działalności warto mieć u swojego boku osobę kompetentną i znającą się na przepisach prawnych. Prowadzenie biznesu wymaga stosowania przepisów zarówno prawa administracyjnego, gospodarczego oraz pracy. Co więcej, pomoc prawna dla firm okaże się również nieoceniona przy prowadzeniu negocjacji i rozmów handlowych. Nieznajomość prawa szkodzi, dlatego właśnie warto wybrać doświadczonego prawnika, Chojka Kancelaria Adwokacka obsługuje firmy nie tylko mieszczące się w mieście Wrocław, ale także z innych polskich miastach.

  Pomoc prawna dla firm w mieście Wrocław

  Prowadząc własną firmę należy być przygotowanym na różne sytuację, gdzie konieczna jest dobra znajomość przepisów z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, administracyjnego, autorskiego oraz cywilnego. Pomoc prawnika przyda się nie tylko podczas zawierania umów z nowymi kontrahentami, ale także przy sporach z pracownikami lub podczas zmiany statusu prawnego prowadzonej działalności. Pomoc prawna dla firm jest niezbędna także przy podejmowaniu innych decyzji dotyczących prowadzonego przedsiębiorstwa. Obsługa prawna to gwarancja bezpieczeństwa w transakcjach handlowych.

  Doświadczony i zaufany prawnik dla firm zapewni pomoc prawną na najwyższym poziomie

  Chojka Kancelaria Adwokacka z miasta Wrocław posiada wieloletnią praktykę w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Świadczymy pomoc prawną doraźnie lub też na podstawie umowy o stałą obsługę prawną. Ze względu na zawiłość przepisów nie warto działać na własną rękę. Wysokość opłat za świadczone usługi uzależniona jest przede wszystkim od charakteru pomocy prawnej.

  Obsługa prawna firm Wrocław

  Obsługa prawna firm w mieście Wrocław to świadczenie usług dla organizacji, jaką stanowi przedsiębiorstwo. Właściciele firmy codziennie stają przed różnymi kategoriami wyzwań – comiesięczne obowiązki rozliczeń z urzędem skarbowym, konieczność zadbania o zabezpieczenia ciągłości produkcji, nadzorowanie spraw pracowniczych czy wypełnianie wymogów licencyjnych…lista zadań zdaje się nie mieć końca. Kancelaria Chojka Adwokaci jest w stanie zaoferować nadzór nad funkcjonowaniem przedsiębiorstwa zgodnie z prawem. Oferowana przez nas obsługa firm może być zarówno zadaniowa i stała. Z uwagi na wiele różnorodnych aspektów towarzyszących prowadzeniu działalności gospodarczej, przedsiębiorcy często podejmują decyzję o tym, by obsługa prawna występowała w formie stałej; daje ona poczucie bezpieczeństwa oraz możliwości odbywania wielokrotnych konsultacji za każdym razem, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

  Pomoc prawna dla firm na terenie miasta Wrocław – zakres obsługi

  Obsługa prawna firm oparta na stałej współpracy pozwala nam opierać swoje działanie na bieżącej znajomości sytuacji firmy naszych Klientów. Znając działające w niej struktury i funkcjonujące procesy jesteśmy w stanie zareagować szybko w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej i znaleźć dostosowane rozwiązanie. Stała pomoc prawna dla firm jaką oferujemy w mieście Wrocław umożliwia nam identyfikację źródeł zagrożeń i zapobiegania im. Powtarzalność tego typu sytuacji pozwala nam opracowywać strategię, która ma na celu eliminację lub maksymalne ograniczenie ryzyka ich występowania w przyszłości. Obsługa prawna dla firm w mieście Wrocław obejmuje między innymi:

  • audyt, wsparcie prawne oraz bieżącą obsługę prowadzonej działalności;
  • pomoc prawną oraz reprezentację w przypadku kontroli podatkowej i celno-skarbowej;
  • sprawy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a także te dotyczące nieruchomości i inwestycji budowlanych (w zakresie umów sprzedaży, najmu oraz dzierżawy);
  • stałe wsparcie działów HR, księgowych oraz kadrowych firmy.

  We wszystkich rodzajach spraw, kancelaria Chojka Adwokaci oferuje reprezentację klientów na każdym etapie postępowań, które toczone są przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi, jak i organami skarbowymi wszelkich instancji. Nasz priorytet to przede wszystkim dobro Klientów.

  Zastanawia Cię obsługa prawna z miasta Wrocław? Dowiedz się, co zyskasz

  Podejmując się współpracy z Kancelarią Chojka Adwokaci możesz liczyć na stały kontakt z opiekunami, którzy dobrze znają Twoje przedsiębiorstwo i jego specyfikę. W sytuacji, gdy będzie potrzebna pomoc, nie trzeba szukać adwokata czy radcy prawnego, który udzieli mu wsparcia – ma on możliwość zwrócenia się do Kancelarii, gdzie znane jest jego imię, a także biznes oraz ewentualne problemy. Podczas korzystania z tego rodzaju współpracy koszta udzielanej pomocy rozkładają się w czasie, co stanowi sporą oszczędność. Obsługa prawna przedsiębiorstw na terenie miasta Wrocław nie ma przed nami tajemnic – zajmujemy się Klientami biznesowymi z wielu dziedzin, doskonale orientując się w aktualizacjach i zmianach na ich rynkach. Współpraca z Kancelarią to krok w stronę lepszej organizacji oraz prawidłowego funkcjonowania biznesu zgodnie z obowiązującymi go normami prawnymi.

  OBSŁUGA PRAWA – FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

  1. Ile kosztuje obsługa prawna firm na terenie miasta Wrocław?

  Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław jest zagadnieniem bardzo indywidualnym. Oznacza to, że cennik rozliczeniowy zależny jest od nakładu pracy oraz zaangażowania zasobów kadrowych kancelarii, jakie należy poświęcić danej sprawie. Kancelaria Chojka Adwokaci podchodzi do każdego zlecenia wysoce indywidualnie, zapewniając obsługę na wysokim poziomie.

  2. Pomoc prawna dla firm w mieście Wrocław – co z formalnościami?

  Po ustaleniu najważniejszych aspektów działań w ramach obsługi, a także metody rozliczania, pozostaje podpisać umowę. Standardowy dokument zawiera w sobie między innymi zakres świadczonej obsługi prawnej, termin regulowania określonych opłat oraz wzajemne zobowiązania obu stron. Warto wiedzieć, że prowadzenie niektórych spraw oraz występowanie w imieniu Klienta przed sądem wymaga udzielenia adwokatowi stosowanego pełnomocnictwa. W takim przypadku wszelkiego rodzaju kwestie omawiane są z Klientem indywidualnie.

  3. Czego oczekiwać w przypadku, gdy interesuje mnie obsługa prawna Wrocław?

  Jednym z najistotniejszych punktów, który jest w stanie uczynić współpracę efektywną i satysfakcjonującą, jest przede wszystkim obsługa świadczona w sposób nad wyraz kompleksowy – przez specjalistów, którzy doskonale wiedzą, co robić nawet w najbardziej skrajnych sytuacjach. To właśnie kompleksowa obsługa prawna daje poczucie równowagi, bezpieczeństwa oraz porządku.