Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Facebook logo
Google plus logo

Prawo gospodarcze i kontraktów

Oferta obsługi prawnej dla firm

Umowa o obsługę prawną podpisana z Kancelarią Adwokacką Jerzy ChojkaProwadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej lub zarządzanie spółką wymaga znajomości prawa gospodarczego i administracyjnego. Poruszanie się w gąszczu ciągle nowelizowanych przepisów nie jest łatwe i mimo dobrej woli może narazić przedsiębiorców na poważne konsekwencje prawne i finansowe. Zapewnienie firmie stałej obsługi prawnej i doradztwa daje przewagę nad konkurencją i pewność w podejmowaniu decyzji, która pozwala bezproblemowo realizować ustalone cele, a nadto daje podstawę do stabilnego rozwoju.

Prawo gospodarcze to bardzo szeroka dziedzina prawa, która w codziennym prowadzeniu biznesu przenika się z wieloma innymi regulacjami, w szczególności z prawem cywilnym.

Wrocław jest miastem rozwijającym się w bardzo szybkim tempie. Równolegle rośnie konkurencja we wszelkich branżach oraz wymagania klientów, którzy są coraz bardziej świadomi swoich praw. Obsługa prawna firmy jest na dzień dzisiejszy jednym z podstawowych filarów bezpieczeństwa działalności w każdym sektorze rynku.

Dlaczego warto powierzyć obsługę prawną firmy właśnie nam?

Partner w biznesie Adwokat Jerzy Chojka, pomoc prawna dla firmWieloletnie doświadczenia w świadczeniu obsługi prawnej firm we Wrocławiu i nie tylko, szereg sukcesów w zakresie rozwiązywania często skomplikowanych problemów stanowią fundament oferty mojej kancelarii w tym zakresie.

Od 11 lat doradzam firmom z różnych branż i prowadzę ich obsługę prawną w zakresie przygotowywania i opiniowania umów oraz ich wykonania, zakupu i sprzedaży nieruchomości, prowadzenia negocjacji i szkoleń, spraw pracowniczych oraz wszelkich innych kwestii wymagających biegłej znajomości prawa. O poziomie świadczonych usług świadczą nie tylko referencje zadowolonych klientów, ale także ilość pozytywnie zakończonych spraw i rozwiązanych problemów.

Jesteśmy elastyczni - przygotujemy umowę obsługi prawnej dla Twojej firmy idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Stosujemy innowacyjny sytem zarządzania sprawami naszych Klientów w ramach umowy. Wysokość opłaty uzależniona jest od ilości godzin pracy prawnika oraz od dziedzin prawa.

Obsługa prawna dla firm - do kogo kierujemy tę usługę?

Oferta obsługi prawnej skierowana jest do małych i średnich firm i spółek z Wrocławia i całej Polski. Wdrożony nowoczesny system zarządzania kancelarią umożliwia Klientom bieżące śledzenie wszelkich działań podejmowanych w ich sprawach. 

Co obejmuje usługa stałej obsługi prawnej dla firm?

W ramach świadczonej pomocy prawnej dla przedsiębiorców oferujemy szeroki zakres usług, w szczególności:

 •    doradztwo i pomoc w wyborze najlepszej formy prawnej prowadzenia firmy;
 •    zakładanie i rejestrację spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym;
 •    stałą obsługę prawną w oparciu o jasne metody rozliczeń według potrzeb Klienta (ryczałt, rozliczenie godzinowe);
 •    negocjacje z kontrahentami;
 •    prowadzenia spraw sądowych i administracyjnych - reprezentacja przed sądem;
 •    odzyskiwanie wierzytelności - windykacja należności;
 •    sporządzanie regulaminów, sporządzanie statutów i umów handlowych.

Stała obsługa prawna firm, Adwokat zajmuje się doradztwem i pomocą prawną

 

W ramach umowy stałej obsługi prawnej zapewniamy obsługę prawną przez adwokata oraz specjalistów z wybranych dziedzin prawa.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub szukasz kancelarii do obsługi prawnej, zadzwoń 71 759 13 58 lub skorzystaj w formularza kontaktowego klikając tutaj.

 Jakie obszary prawa obejmuje obsługa prawna dla firm?

Obsługa prawna firm i spółek obejmuje w szczególności:

 • prawo gospodarcze,
 • prawo spółek,
 • prawo administracyjne,
 • prawo autorskie,
 • prawo cywilne.

 Jakie czynności podejmowała nasza kancelaria w ramach obsługi prawnej firm dotychczas?

Obsługujemy przedsiębiorców w różnych sektorów gospodarki. Obsługa prawna firm może mieć charakter doraźny lub stały. Dotychczas dla naszych klientów realizowaliśmy następujące zlecenia:

 • doradzaliśmy w przedmiocie przekształceń spółek i prowadziliśmy sam proces przekształcenia;
 • przygotowywaliśmy różne umowy, w tym w szczególności specyficzne umowy o świadczenie usług, umowy sprzedaży przedsiębiorstwa, umowy spółek, umowy najmu i dzierżawy, umowy pożyczek, umowy przewłaszczenia na zabezpieczenie, umowy o roboty budowlane;
 • opiniowaliśmy w ramach obsługi prawnej dla firm szereg umów;
 • prowadziliśmy negocjacje zmierzające do ugodowego rozwiązania sporów między przedsiębiorcami, powstałych na tle wykonywania umów;
 • prowadziliśmy spory sądowe związane z dochodzeniem należności, wynikające z różnorakich stosunków umownych;
 • prowadziliśmy postępowania egzekucyjne zmierzające do przymusowego wyegzekwowania różnorakich zobowiązań;
 • przygotowywaliśmy i obsługiwaliśmy proces założenia i rejestracji różnego rodzaju spółek, począwszy od przygotowania umowy spółki do czasu rozpoczęcia jej działalności - obsługa prawna spółek Wrocław;
 • opiniowaliśmy i przygotowywaliśmy proces wprowadzenia nowego produktu na rynek polski i europejski - począwszy od opiniowania w zakresie patentów i wzorów przemysłowych, przez szereg innych kwestii prawnych związanych z prawodawstwem krajowym i europejskim,
 • opiniowaliśmy międzynarodowe umowy handlowe,
 • prowadziliśmy skomplikowane postępowania egzekucyjne z nieruchomości we Wrocławiu;
 • w ramach stałej obsługi prawnej dla firm handlowych we Wrocławiu kompleksowo prowadzimy proces dochodzenia należności począwszy od postępowania polubownego, poprzez procedury sądowe i egzekucyjne;
 • dla firm sektora reklamy internetowej przygotowywaliśmy umowy na pozycjonowanie stron internetowych oraz inne usługi;
 • obsługiwaliśmy podmioty gospodarcze w zakresie restrukturyzacji ich zobowiązań i postępowań negocjacyjnych, zmierzających do redukcji zobowiązań,

Zapraszam do zapoznania się z pełna ofertą Kancelarii Adwokackiej Chojka. Zapraszam do siedzimy kancelarii: Wrocław ul. Świebodzka 2A lok. 1.

Kancelaria Adwokacka Jerzy Chojka: obsługa prawna firm Wrocław.

Sprawdź inne usługi prawne:

Polecane artykuły:

Szybki kontakt

Chojka Kancelaria Adwokacka
Ikona telefonu   730 537 716
Ikona koperty   kancelaria(at)adwokatchojka.pl