Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Facebook logo
Google plus logo

Prawo gospodarcze i kontraktów

Oferta obsługi prawnej dla firm

Umowa o obsługę prawną podpisana z Kancelarią Adwokacką Jerzy ChojkaProwadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej lub zarządzanie spółką wymaga znajomości prawa gospodarczego i administracyjnego. Poruszanie się w gąszczu ciągle nowelizowanych przepisów nie jest łatwe i mimo dobrej woli może narazić przedsiębiorców na poważne konsekwencje prawne i finansowe. Zapewnienie firmie stałej obsługi prawnej i doradztwa daje przewagę nad konkurencją i pewność w podejmowaniu decyzji, która pozwala bezproblemowo realizować ustalone cele, a nadto daje podstawę do stabilnego rozwoju.

Prawo gospodarcze to bardzo szeroka dziedzina prawa, która w codziennym prowadzeniu biznesu przenika się z wieloma innymi regulacjami, w szczególności z prawem cywilnym.

Wrocław jest miastem rozwijającym się w bardzo szybkim tempie. Równolegle rośnie konkurencja we wszelkich branżach oraz wymagania klientów, którzy są coraz bardziej świadomi swoich praw. Obsługa prawna firmy jest na dzień dzisiejszy jednym z podstawowych filarów bezpieczeństwa działalności w każdym sektorze rynku.

Dlaczego warto powierzyć obsługę prawną firmy właśnie nam?

Partner w biznesie Adwokat Jerzy Chojka, pomoc prawna dla firmWieloletnie doświadczenia w świadczeniu obsługi prawnej firm we Wrocławiu i nie tylko, szereg sukcesów w zakresie rozwiązywania często skomplikowanych problemów stanowią fundament oferty mojej kancelarii w tym zakresie.

Od 11 lat doradzam firmom z różnych branż i prowadzę ich obsługę prawną w zakresie przygotowywania i opiniowania umów oraz ich wykonania, zakupu i sprzedaży nieruchomości, prowadzenia negocjacji i szkoleń, spraw pracowniczych oraz wszelkich innych kwestii wymagających biegłej znajomości prawa. O poziomie świadczonych usług świadczą nie tylko referencje zadowolonych klientów, ale także ilość pozytywnie zakończonych spraw i rozwiązanych problemów.

Jesteśmy elastyczni - przygotujemy umowę obsługi prawnej dla Twojej firmy idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Stosujemy innowacyjny sytem zarządzania sprawami naszych Klientów w ramach umowy. Wysokość opłaty uzależniona jest od ilości godzin pracy prawnika oraz od dziedzin prawa.

Obsługa prawna dla firm - do kogo kierujemy tę usługę?

Oferta obsługi prawnej skierowana jest do małych i średnich firm i spółek z Wrocławia i całej Polski. Wdrożony nowoczesny system zarządzania kancelarią umożliwia Klientom bieżące śledzenie wszelkich działań podejmowanych w ich sprawach. 

Co obejmuje usługa stałej obsługi prawnej dla firm?

W ramach świadczonej pomocy prawnej dla przedsiębiorców oferujemy szeroki zakres usług, w szczególności:

 •    doradztwo i pomoc w wyborze najlepszej formy prawnej prowadzenia firmy;
 •    zakładanie i rejestrację spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym;
 •    stałą obsługę prawną w oparciu o jasne metody rozliczeń według potrzeb Klienta (ryczałt, rozliczenie godzinowe);
 •    negocjacje z kontrahentami;
 •    prowadzenia spraw sądowych i administracyjnych - reprezentacja przed sądem;
 •    odzyskiwanie wierzytelności - windykacja należności;
 •    sporządzanie regulaminów, sporządzanie statutów i umów handlowych.

Stała obsługa prawna firm, Adwokat zajmuje się doradztwem i pomocą prawną

 

W ramach umowy stałej obsługi prawnej zapewniamy obsługę prawną przez adwokata oraz specjalistów z wybranych dziedzin prawa.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub szukasz kancelarii do obsługi prawnej, zadzwoń 71 759 13 58 lub skorzystaj w formularza kontaktowego klikając tutaj.

 Jakie obszary prawa obejmuje obsługa prawna dla firm?

Obsługa prawna firm i spółek obejmuje w szczególności:

 • prawo gospodarcze,
 • prawo spółek,
 • prawo administracyjne,
 • prawo autorskie,
 • prawo cywilne.

 Jakie czynności podejmowała nasza kancelaria w ramach obsługi prawnej firm dotychczas?

Obsługujemy przedsiębiorców w różnych sektorów gospodarki. Obsługa prawna firm może mieć charakter doraźny lub stały. Dotychczas dla naszych klientów realizowaliśmy następujące zlecenia:

 • doradzaliśmy w przedmiocie przekształceń spółek i prowadziliśmy sam proces przekształcenia;
 • przygotowywaliśmy różne umowy, w tym w szczególności specyficzne umowy o świadczenie usług, umowy sprzedaży przedsiębiorstwa, umowy spółek, umowy najmu i dzierżawy, umowy pożyczek, umowy przewłaszczenia na zabezpieczenie, umowy o roboty budowlane;
 • opiniowaliśmy w ramach obsługi prawnej dla firm szereg umów;
 • prowadziliśmy negocjacje zmierzające do ugodowego rozwiązania sporów między przedsiębiorcami, powstałych na tle wykonywania umów;
 • prowadziliśmy spory sądowe związane z dochodzeniem należności, wynikające z różnorakich stosunków umownych;
 • prowadziliśmy postępowania egzekucyjne zmierzające do przymusowego wyegzekwowania różnorakich zobowiązań;
 • przygotowywaliśmy i obsługiwaliśmy proces założenia i rejestracji różnego rodzaju spółek, począwszy od przygotowania umowy spółki do czasu rozpoczęcia jej działalności - obsługa prawna spółek Wrocław;
 • opiniowaliśmy i przygotowywaliśmy proces wprowadzenia nowego produktu na rynek polski i europejski - począwszy od opiniowania w zakresie patentów i wzorów przemysłowych, przez szereg innych kwestii prawnych związanych z prawodawstwem krajowym i europejskim,
 • opiniowaliśmy międzynarodowe umowy handlowe,
 • prowadziliśmy skomplikowane postępowania egzekucyjne z nieruchomości we Wrocławiu;
 • w ramach stałej obsługi prawnej dla firm handlowych we Wrocławiu kompleksowo prowadzimy proces dochodzenia należności począwszy od postępowania polubownego, poprzez procedury sądowe i egzekucyjne;
 • dla firm sektora reklamy internetowej przygotowywaliśmy umowy na pozycjonowanie stron internetowych oraz inne usługi;
 • obsługiwaliśmy podmioty gospodarcze w zakresie restrukturyzacji ich zobowiązań i postępowań negocjacyjnych, zmierzających do redukcji zobowiązań,

Profesjonalna pomoc prawna to klucz do sukcesu wszystkich firm

Profesjonalna pomoc prawna jest niezbędna przy prowadzeniu firmy. Niezależnie od charakteru działalności warto mieć u swojego boku osobę kompetentną i znającą się na przepisach prawnych. Prowadzenie biznesu wymaga stosowania przepisów zarówno prawa administracyjnego, gospodarczego oraz pracy. Co więcej, pomoc prawna dla firm okaże się również nieoceniona przy prowadzeniu negocjacji i rozmów handlowych. Nieznajomość prawa szkodzi, dlatego właśnie warto wybrać doświadczonego prawnika, Chojka Kancelaria Adwokacka obsługuje firmy nie tylko mieszczące się w mieście Wrocław, ale także z innych polskich miastach.

Pomoc prawna dla firm w mieście Wrocław

Prowadząc własną firmę należy być przygotowanym na różne sytuację, gdzie konieczna jest dobra znajomość przepisów z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, administracyjnego, autorskiego oraz cywilnego. Pomoc prawnika przyda się nie tylko podczas zawierania umów z nowymi kontrahentami, ale także przy sporach z pracownikami lub podczas zmiany statusu prawnego prowadzonej działalności. Pomoc prawna dla firm jest niezbędna także przy podejmowaniu innych decyzji dotyczących prtowadzonego przedsiębiorstwa. Obsługa prawna to gwarancja bezpieczeństwa w transakcjach handlowych.

Doświadczony i zaufany prawnik dla firm zapewni pomoc prawną na najwyższym poziomie

Chojka Kancelaria Adwokacka z miasta Wrocław posiada wieloletnią praktykę w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Świadczymy pomoc prawną doraźnie lub też na podstawie umowy o stałą obsługę prawną. Ze względu na zawiłość przepisów nie warto działać na własną rękę. Wysokość opłat za świadczone usługi uzależniona jest przede wszystkim od charakteru pomocy prawnej.

Zapraszam do zapoznania się z pełna ofertą Kancelarii Adwokackiej Chojka. Zapraszam do siedzimy kancelarii: Wrocław ul. Świebodzka 2A lok. 1.

Kancelaria Adwokacka Jerzy Chojka: obsługa prawna firm Wrocław.

Sprawdź inne usługi prawne:

Polecane artykuły:

Szybki kontakt

Chojka Kancelaria Adwokacka
Ikona telefonu   730 537 716
Ikona koperty   sekretariat(at)adwokatchojka.pl