Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Facebook logo
Google plus logo

Porady prawne on-line

W zakresie dziedzin prawa, którymi się zajmujemy mogą Państwo uzyskać poradę prawną w formie on-line lub telefonicznie.

  1. Umawianie porad odbywa się telefonicznie pod numerem +48 730 537 716 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  2. Przed umówionym terminem porady należy dokonać opłaty na rachunek bankowy 48 1050 1575 1000 0090 9204 2069, wpisując w tytule przelewu termin i godzinę porady oraz imię i nazwisko klienta, a następnie przesłać potwierdzenie przelewu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ze wskazaniem, czy chcą Państwo otrzymać fakturę VAT czy paragon. Osoby, które chcą otrzymać fakturę proszone są dodatkowo o podanie imienia i nazwiska, adresu, numeru NIP lub PESEL. W przypadku braku wskazania formy dokumentu wystawimy paragon.
  3. Przed umówionym terminem porady mogą Państwo wysłać nam skany dokumentów, które chcieliby Państwo okazać prawnikowi – zapoznamy się ich treścią przed umówionym terminem konsultacji.
  4. W umówionym terminie kontaktują się Państwo z prawnikiem poprzez wybrany komunikator lub telefonicznie. Będziemy oczekiwać na Państwa połączenie. W sytuacjach nieprzewidzianych prosimy o kontakt i przesunięcie umówionego terminu konsultacji.

Szybki kontakt

Chojka Kancelaria Adwokacka
Ikona telefonu   730 537 716
Ikona koperty   sekretariat(at)adwokatchojka.pl