Potrafimy skutecznie i fachowo doradzić, wskazać najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji. Wychodzimy poza szablon i nie oferujemy jedynie schematycznego wskazania obowiązujących przepisów. Wyjaśniamy naszym Klientom, jak wygląda sytuacja i co można w danym przypadku zrobić, a także jakie będą tego skutki. Robimy to w przystępny sposób, gdyż cenimy sobie dobrą komunikację z naszymi klientami.

Porad prawnych udzielamy nie tylko w siedzibie kancelarii we Wrocławiu, ale także na odległość – przez telefon, pocztę elektroniczną i komunikatory internetowe. Dziś coraz więcej osób ceni sobie elastyczność i wybiera porady on-line. W ten sposób zyskują opiekę prawną bez wychodzenia z domu. W zakresie dziedzin prawa, którymi się zajmujemy mogą Państwo uzyskać poradę prawną w formie on-line lub telefonicznie.

Zasady umawiania porad prawnych on-line.

  1. Umawianie porad odbywa się telefonicznie pod numerem +48 730 537 716 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej sekretariat@adwokatchojka.pl
  2. Przed umówionym terminem porady należy dokonać opłaty na rachunek bankowy 48 1050 1575 1000 0090 9204 2069, wpisując w tytule przelewu termin i godzinę porady oraz imię i nazwisko klienta, a następnie przesłać potwierdzenie przelewu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@adwokatchojka.pl ze wskazaniem, czy chcą Państwo otrzymać fakturę VAT czy paragon. Osoby, które chcą otrzymać fakturę proszone są dodatkowo o podanie imienia i nazwiska, adresu, numeru NIP lub PESEL. W przypadku braku wskazania formy dokumentu wystawimy paragon.
  3. Przed umówionym terminem porady mogą Państwo wysłać nam skany dokumentów, które chcieliby Państwo okazać prawnikowi – zapoznamy się ich treścią przed umówionym terminem konsultacji.
  4. W umówionym terminie kontaktują się Państwo z prawnikiem poprzez wybrany komunikator lub telefonicznie. Będziemy oczekiwać na Państwa połączenie. W sytuacjach nieprzewidzianych prosimy o kontakt i przesunięcie umówionego terminu konsultacji.

Jestem bardzo zadowolony z usług, jakie świadczy mecenas Jerzy Chojka. Zgłaszam się po porady od kilku lat i za każdym razem jestem pewien, że mecenas wyczerpuje temat. Rzetelny adwokat i cierpliwy, otwarty człowiek. Polecam z czystym sumieniem.

Paweł Serafin
Opinia Google | Zobacz wiecej

Skontaktuj się z nami

Możemy pomóc w innej sprawie? Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.