Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Facebook logo
Google plus logo

Referencje

(...) Pan mecenas Jerzy Chojka dał się poznać jako osoba bardzo rzetelna i co najistotniejsze skuteczna w powierzanych mu zadaniach.

Dotychczasowa współpraca z prowadzoną przez Pana Mecenasa Kancelarią w pełni charakteryzuje się profesjonalizmem, elastycznością, terminowością oraz pełnym zaangażowaniem. Doceniamy sposób pracy Pana Mecenasa, który prosto potrafi wytłumaczyć zawiłości polskiego prawa tak, aby dla klienta wszystko stalo się zrozumiałe i klarowne. (...)

Potoczny Okna i Drzwi Drewniane, Rafał i Agnieszka Potoczni s.c.

Referencje Arul

Adwokat Jerzy Chojka od ponad trzech lat zapewnia mojemu przedsiębiorstwu kompleksową obsługę prawną, w szczególności w zakresie windykacji należności, spraw administracyjnych, konstruowania i opiniowania kontraktów handlowych oraz w szelkich sporów sądowych związanych z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą.

Z przyjemnością mogę polecić adwokata Jerzego Chojkę jako kompetentnego, rzetelnego i skutecznego prawnika. W dotychczasowej współpracy wykazał się dużą wiedzą, kreatywnością i terminowością w powierzonych mu sprawach (...)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ARUL, Andrzej Ruchel

Kancelaria Adwokacka Chojka udziela agencji POINTB fachowego wsparcia w zakresie konstruowania oraz interpretacji umów z klientami, partnerami i podwykonawcami.

Wszechstronne kompetencje, doskonała umiejętność definiowania problemów oraz pełne zaangażowanie sprawiają, że Kancelaria zapewnia nam pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, co przekłada się na efektywne wdrażanie w naszej firmie nowych projektów biznesowych. (...)

POiNTB S.C., Karolina Krasuska-Synówka, Honorata Madej

Referencje bimPlus

Firma BIMs Plus (..) potwierdza, że w okresie od sycznia do marca 2013 Pan Adwokat Jerzy Chojka prowadził cykl szkoleń i porad prawnych dla kontrahentów naszej firmy (...) pod hasłem "Bezpieczeństwo w obrocie prawnym" (...)

Terminowość, kultura prowadzeia oraz merytoryka szkoleń godne polecenia. Wymienione zagadnienia przedstawione zostały jasno i precyzyjnie. Podczas szkoleń nawiązany został bardzo dobry kontakt z uczestnikami. Rozważane jest podjęcie kontynuacji tego typu szkoleń w najbliższym czasie.

BIMs Plus FHH Sp. z o.o. DOLNY ŚLĄSK Sp.k., Dariusz Idzi

Niniejszym, działając w imieniu Fundacji Ochrony Zwierząt i Środowiska "Lex Nova" (...) oświadczam, iż adwokat Pan Jerzy Chojka nieodpłatnie, na zasadach public pro bono reprezentował Fundację w procesie sądowo-administracyjnym.

Pan Mecenas wykazał się znajomością prawa, sumiennością i profesjonalnym podejściem do sprawy. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Pana Jerzego Chojkę jako profesjonalistę o wysokim stopniu empatii.

Fundacja Ochrony Zwierząt i Środowiska "Lex Nova", Patryk Łuczyński

Referencje Rocketmedia

Z Kancelarią Adwokacką mecenasa Jerzego Chojki współpracujemy od ponad dwóch lat w zakresie spraw związanych przede wszystkim z prawem gospodarczym. (...)

W każdym z obszarów (...) moglismy liczyć na rzetelne i fachowe wsparcie. W naszej współpracy doceniamy nie tylko profesjonalizm w zakresie prac, ale także sprawną komunikację w zrozumiałym dla przedsiębiorców języku, co jest rzadkością wśród prawników.

Polecamy Kancelarię Adwokacką mecenasa Jerzego Chojki jako solidne wsparcie w prowadzeniu biznesu od strony formalnej.

Rocket Media Sp. z o.o., Radosław Miszczak

Szybki kontakt

Chojka Kancelaria Adwokacka
Ikona telefonu   730 537 716
Ikona koperty   sekretariat(at)adwokatchojka.pl