Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Facebook logo
Google plus logo

Sporządzanie umów we Wrocławiu

Umowa jest podstawowym dokumentem używanym w obrocie gospodarczym. Odpowiednio sporządzone umowy sprzedaży, najmu, czy pożyczki powinny być jednoznaczne i w sposób kompleksowy określać prawa i obowiązki. Tylko takie zapisy gwarantują, że kontrakt zostanie wykonany w sposób zgodny z wolą stron. Przygotowanie umowy w czasach powszechnego dostępu do Internetu to żaden problem – setki wzorów można bezpłatnie pobrać z sieci. Natomiast sporządzenie dobrego kontraktu, który w pełni zabezpieczy interesy strony i uchroni przed problemami w przyszłości – to zadanie dla dobrego prawnika. Doświadczony adwokat zadba, by przygotowana umowa była możliwa do łatwego wyegzekwowania, a także by nie pojawiły się w niej żadne zapisy mogące modyfikować jej sens.

 

Kancelaria Adwokacka Chojka oferuje pełną obsługę prawną związaną z tworzeniem, zawieraniem i wykonywaniem umów, w szczególności w zakresie:

  • przygotowania umów sprzedaży, najmu, dzierżawy, zlecenia, spółek  i wszelkich innych umów cywilnoprawnych,
  • przygotowania regulaminów i statutów,
  • negocjowania kontraktów,
  • opiniowania treści umów, regulaminów i statutów,
  • spraw o dochodzenie wykonania umowy oraz należności z umów.

 

Sprawdź inne usługi prawne:

Szybki kontakt

Chojka Kancelaria Adwokacka
Ikona telefonu   730 537 716
Ikona koperty   kancelaria(at)adwokatchojka.pl