Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Facebook logo
Google plus logo

Czym się zajmujemy?

Nasz zespół stanowią ludzie, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie w szerokim zakresie specjalizacji.

Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową obsługę prawną – począwszy od rozwiązywania spraw bieżących, poprzez szkolenia z zakresu prawa pracy, po audyt i optymalizację przepływu dokumentów oraz treści umów. Pod naszymi skrzydłami mogą się Państwo całkowicie skupić na prowadzeniu swojej firmy, mając gwarancję bezpieczeństwa prawnego.

Klientom indywidualnym świadczymy profesjonalną pomoc w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz prawa pracy. Większość spraw z tego zakresu wiąże się z dużymi emocjami, które często popychają nas do decyzji, jakich nie podjęlibyśmy w normalnej sytuacji.

Pragniemy wyrazić głęboką nadzieję, że nasze bogate doświadczenie zaowocuje rozwiązaniem Państwa problemów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą kancelarii.

 Nie znalazłeś interesującego Cię tematu? Zapytaj prawnika:

Oświadczam iż zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celach kontaktowych oraz przygotowania oferty.
Wyślij kopię tej wiadomości także do mnie

Szybki kontakt

Chojka Kancelaria Adwokacka
Ikona telefonu   730 537 716
Ikona koperty   sekretariat(at)adwokatchojka.pl