Negocjacje to często trudny sposób rozwiązywania sporów, gdyż trzeba wówczas odłożyć na bok emocje i spojrzeć na swój problem chłodnym okiem. W negocjacjach bardzo często obie strony muszą w części zrezygnować ze swoich żądań, aby osiągnięcie kompromisu było możliwe. Dzięki odpowiednio poprowadzonym negocjacjom można zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. W takich sytuacjach przychodzimy z pomocą. Nasze szerokie doświadczenie pozwala nam na dobranie odpowiedniej strategii i dokonanie oceny, kiedy powinno się ustąpić, a kiedy twardo obstawać przy swoim stanowisku.

Ocenę tę musi poprzedzać wnikliwa analiza prawna sprawy, dzięki której można szacować ryzyko prowadzenia sprawy sądowej.  Jeśli szanse wygranej w sądzie są wysokie, można negocjować bardzo ofensywnie, nie oddając wiele przeciwnikowi. Jeśli jednak z perspektywy postępowania sądowego sprawa rokuje słabo, doświadczony negocjator może zdziałać cuda i wynegocjować dla Ciebie więcej, niż potencjalnie można by było uzyskać w sądzie.

Będziemy stać na straży Twoich interesów starając się, by doprowadzić negocjacje do szczęśliwego końca. Nasi prawnicy mają szerokie doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych negocjacji, dotyczących zarówno spraw rodzinnych i majątkowych. Prowadziliśmy negocjacje z przedsiębiorstwem z branży energetycznej w przedmiocie odszkodowania i wynagrodzenia za ustanowienie służebności przesyłu. Nie obce są nam negocjacje w zakresie odszkodowania i zadośćuczynienia za szkody w wyniku wypadków.

Musisz pamiętać, że ze złożonej już raz propozycji ciężko będzie się skutecznie wycofać, bez zerwania negocjacji. Dlatego nie rób tego na własną rękę i powierz sprawę profesjonalistom.

Pełna profeska i serdeczne podejście do klienta. Pan Jerzy to specjalista, którego polecam i będę polecać każdemu. Doskonała znajomość prawa i finezja w wykorzystywaniu tego dziurawego systemu na korzyść klienta to podstawa w pracy adwokata, którą Pan Jerzy dodatkowo wzbogaca niebanalnym podejściem do sprawy. Widać, że zależy mu na swoich klientach. Tak trzymać, Panie Jerzy, a sukces murowany!

Dawid T.
Opinia Google | Zobacz wiecej

Skontaktuj się z nami

Możemy pomóc w innej sprawie? Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.