Jerzy Chojka

Adwokat i Mediator

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Po odbyciu aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu złożył egzamin adwokacki i został wpisany na listę adwokatów w 2010 roku. Doświadczenie prawnicze zdobywał w największych kancelariach adwokackich o różnych specjalizacjach we Wrocławiu i Poznaniu.

W czasie odbywania aplikacji adwokackiej przez 2 lata pracował w dziale obsługi przedsiębiorców w kancelarii Grzybkowski Guzek i Partnerzy w Poznaniu, gdzie prowadził bieżące sprawy spółek prawa handlowego o zasięgu ogólnopolskim. Doradzał przy różnego rodzaju transakcjach handlowych, przygotowywał projekty kontraktów, prowadził spory sądowe związane z realizacją obowiązków umownych oraz nadzorował proces windykacji należności w Polsce i poza jej granicami. W tym okresie również udzielał bezpłatnych porad prawnych w siedzibie poznańskiego Zakonu Maltańskiego.

Przez ostatnie półtora roku odbywania aplikacji adwokackiej zdobywał doświadczenie w sprawach karnych, rodzinnych i związanych z prawem spółdzielczym, reprezentując klientów niejednokrotnie w medialnych procesach sądowych.

Poznaj pozostałych członków zespołu

Skontakuj się z nami

Możemy pomóc w innej sprawie? Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.