Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Facebook logo
Google plus logo

Prawo karne

Jerzy Chojka - adwokat w sprawach karnych.

Problematyka prawa karnego ma w profesji adwokata szczególne znaczenie. Występowanie w roli obrońcy oskarżonego wiąże się ze szczególną odpowiedzialnością i starannością, ponieważ często stawką jest wolność człowieka. Każda sprawa – zarówno związana z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu, posiadaniem środków odurzających czy też pobiciem – wymaga od obrońcy znakomitej wiedzy i doświadczenia procesowego. Daje to rękojmię rzetelnego i uczciwego procesu karnego oraz zachowania podstawowych zasad postępowania. Nie ma tutaj miejsca na błędy, dlatego też warto starannie wybrać adwokata, który rzetelnie i z zaangażowaniem poprowadzi sprawę.

Specjalizacja - adwokat sprawy karne Wrocław.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach karnych dotyczących:

  • przestępstw prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków,
  • przestępstw posiadania i handlu narkotykami,
  • wszystkich przestępstw na tle seksualnym i związanych z opiniowaniem sądowo-psychologicznym i sądowo-seksuologicznym, w szczególności w sprawach o gwałt, pedofilię i inne czynności seksualne.

Posiadanie i handel narkotykami - adwokat. 

doprowadzenie przestępcy na sprawę karną

Posiadanie nieznacznych ilości narkotyków, ich udzielanie lub handel narkotykami to przestępstwa bardzo popularne w Polsce. W zależności od konkretnego stanu faktycznego istnieje wiele możliwości zminimalizowania skutków represji karnej. Dobry adwokat od spraw karnych znający problematykę tych przestępstw może wiele zdziałać, jeśli zgłosi się do postępowania na wczesnym jego etapie. Jeśli postawiono Ci zarzut związany z narkotykami zadzwoń do nas 71 759 13 58 lub zostaw nam dane kontaktowe - kontakt z adwokatem we Wrocławiu. 

 

Prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu - adwokat.

prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu

Z roku na rok rosną represje wobec sprawców przestępstw związanych z prowadzeniem pojazdów pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Oprócz samej kary bardzo dotkliwą represję stanowi środek karny w postaci zakazu prowadzenia pojazdów, zwłaszcza dla osób dla których uprawnienia do kierowania pojazdami stanowią warunek pracy zarobkowej. Nie bez znaczenia są też dotkliwe represje finansowe, które grożą za takie przestępstwo.

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z taką sprawą, zadzwoń do nas 71 759 13 58 lub zostaw nam dane kontaktowe - kontakt we Wrocławiu.

Przestępstwa seksualne - adwokat.

Seksualność człowieka to bardzo złożone zagadnienie. Seks stanowi bardzo intymny obszar naszego życia, kształtowany przez doświadczenia życiowe. Zaburzenia seksualne powstają wtedy, gdy wrodzona funkcja fizjologiczna ulega zahamowaniu lub zniekształceniu, bądź pozostaje w skrajnej dysharmonii z pozostałymi sferami osobowości danej osoby. Nieposkromiony popęd seksualny oraz zakłócenia w sposobach jego zaspokajania, mogą prowadzić do różnego rodzaju przestępstw na tle seksualnym.

Obrona w sprawach przestępstw na tle seksualnym wymaga od adwokata szczególnej wiedzy w zakresie nie tylko prawa karnego, ale także psychologii i seksuologii, bowiem to właśnie biegli tych specjalności wydają opinie sądowe, które stanowią jeden z podstawowych dowodów w tych sprawach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przestępstw na tle seksualnym i obrony w tych sprawach kliknij na ikonę poniżej.

przestepstwaseksualne.pl

Zakres usług adwokata w sprawach karnych.

Oferujemy pomoc w prowadzeniu spraw zarówno w zakresie prawa karnego i w sprawach o wykroczenia, a w szczególności:

  • obronę na wszystkich etapach postępowania karnego,
  • sprawy o udzielenie przerwy w wykonywaniu kary pozbawienia wolności,
  • sprawy o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności,
  • obronę obwinionych w sprawach o wykroczenia,
  • reprezentowanie pokrzywdzonego i pomoc w ochronie jego praw,
  • reprezentowanie oskarżycieli posiłkowych i powodów cywilnych w postępowaniu karnym,
  • pomagamy w obraniu najlepszej linii obrony i przygotowaniu pism procesowych.


Kancelaria Adwokacka Jerzy Chojka.

 

 

 

 

 

Szybki kontakt

Kancelaria Adwokacka Jerzy Chojka
Ikona domu   ul. Świebodzka 2A lok. 1, 50-046 Wrocław
Ikona telefonu stacjonarnego   71 759 13 58
Ikona telefonu   730 537 716
Ikona koperty   kancelaria@adwokatchojka.pl